Chelsea/ Terry huazohet së shpejti?

Chelsea/ Terry huazohet së shpejti?

Ndërsa blutë kanë marrë së fundmi Nathan Ake, i kthyer nga huazimi në Bournemouth, kapiteni historik i klubit të Londrës mund të largohet nga Londra. Në fakt, sipas media-s britanike “The Telegraph” John Terry do të ishte prioritet i nëntë klubeve në Premier League.

Mbrojtësi 36-vjeçar në Chelsea, nën drejtimin e Antonio Conte-s ju ka bashkuar klubit vetëm 5 ndeshje në Premier Ligë dhe mund të largohet nga Londra për të luajtur më shumë. Megjithatë, trajneri i tij aktual e kishte shprehur së fundmi dëshirën për ta mbajtur atë për gjysmën e dytë të sezonit, ndërsa kontrata e John Terry përfundon në qershor.

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Nga Artan Fuga/ Shkolla do dru!

Close