Emergjence/ Tirane -Durres me zinxhira

lajmi i fundit
Emergjence/ Tirane -Durres me zinxhira

Policia Rrugore njofton gjithe drejtuesit e automjeteve se levizja Tirane -Durres dhe anasjelltas te kryehet me zinxhire.

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Artikull i Rekomanduar:
lajmi i fundit citynews
Emergjence/ Mos qarkulloni me makina

Close