Fotot e fundit nga Korça/Akulli mbulon trotuaret dhe rruget ne qender

Fotot e fundit nga Korça/Akulli mbulon trotuaret dhe rruget ne qender

Keto foto jane shkrepur mbremjen e te henes ne Bulevardin “Republika” ne Korce.

Bashkia e ketij qyteti, pretendon se ka nderhyre per te pastruar rruget dhe trotuaret, por ne foto duket qarte se nje nga rruget ne qender te qytetit eshte e mbuluar nga akulli dhe shume kembesore rrezikojne te aksidentohen. Mesohet se rreth 10 persona jane vizituar ne spitalin e qytetit me shembje dhe fraktura./Citynews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Ezeli nuk të ndalur/ Ja cfarë po xhiron tani

Close