Largohet drejtori informativ i televizionit AbcNews

Largohet drejtori informativ i televizionit AbcNews

Drejtori informativ i ABCNews, Armando Shkullaku është larguar nga detyra.

Burime nga ky televizion bëjnë me dije se përveç Shkullakut janë larguar edhe disa nga punonjësit.

Mësohet se Aleksandër Frangaj i ka ofruar një post tjetër Shkullakut, për të cilin ai ende nuk ka dhënë përgjigje.

Duke komentuar largimin e tij nga ABC News Shkullaku shprehet se:

Besoj se AbcNews është një vlerë për publikun dhe e ka merituar vlerësimin e tij. Nuk është e lehtë të shkëputesh nga një projekt, ku përpjekjet për profesionalizëm janë pjesë e pasionit personal dhe atij të një ekipi të tërë.

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Ditë plot viktima/ Lumi Buna “përpin” 70-vjeçarin

Close