Maxwell vjen me një stil ndryshe kësaj rradhe

Maxwell vjen me një stil ndryshe kësaj rradhe

Stella Maxwell  është përfolur kohët e fundit në media për marrdhënien e saj me Kristen Stewart.

Bukuroshja 26 vjecare me origjinë belge kësaj rradhe u fotografua shumë seksi e veshur me një stil kazual me xhinsa dhe meshin në Los Angeles teksa pinte kafen e paradites.

Kohët e fundit ajo  ka marrë një periudhë pushimi nga pasarelat dhe ka kaluar kohën më të dashurën e saj Kristen.

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Mungesa e ujit dhe e shërbimeve për të pastrehët/ Qytetarët protestojnë para Bashkisë Durrës

Close