PS4 SLIM/ TANI EDHE NË NGJYRË TË BARDHË

PS4 SLIM/ TANI EDHE NË NGJYRË TË BARDHË

Kompania Sony ka bërë publike për herë të parë ngjyrën e parë të versionit të PS4 Slim, dhe është pikërisht në ngjyrë të bardhë.

Ai do të jetë një model 500GB dhe do të jetë në shitje në Europë më 24 Janar, me një çmim prej 299 euro. Kurse në Japoni do të dali në shitje më 23 shkurt.

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
7 perime të kuqe që ju bëjnë mirë për shëndetin

Close