Sadije Berisha “zgjedh” Presidenten e Shqipërisë

Sadije Berisha “zgjedh” Presidenten e Shqipërisë

Sadije Berisha, ish-­bashkeshortja e Shkelzen Berishes, ne nje status te sajin ne “Facebook” ka listuar femrat politikane dhe personazhe publike qe nje dite mund te udhehqein Shqiperine sipas saj. Keshtu, ne krye eshte deputetja e PDIU-­se, Mesila Doda. Pas saj vijne Majlinda Bregu, Jozefina Topalli, Ajola Xoxa (bashkeshortja e Erion Veliajt) etj. Sipas Sadije Berishes, keto jane femrat qe kane energjine e duhur per te drejtuar nje dite vendin. Madje, ajo ben thirrje se ka ardhur koha qe grate te qeverisin.

sadije

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Hamza HATIKA sjell mesazhin e Metës për Ramën

Close