Anulohet marrëveshja midis PS dhe PD

Rama-basha-duar2
Anulohet marrëveshja midis PS dhe PD

Burime të përbrendshme brenda partive PS dhe PD bëjnë me dije se marrëveshja e nënshkruar, ka rënë.

Shkak është bërë pika e vendosjes së ministrit të Arsimit nga PD. Deri këtu gjithçka ka shkuar normalisht. Në momentin që z. Lulzim Basha ka çuar emrin për ministër, z. Neim Çili, aty ka plasur sherri.

PS ka pretenduar që ky person i përket PS dhe është projektuar prej saj në një ministri tjetër.

Sherri vazhdon me ritme të shpejta. Këtë problem madhor mund ta zgjidhë vetëm Neimi, i cili të ndajë shapin nga sheqeri dhe të thotë se kujt partie i përket./Satirë

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

X
Artikull i Rekomanduar:
5
(VIDEO) Kane “çmendet” me katër gola / Tottenham luan tenis në Leicester

Close