Artistja me pamje nga deti, por të pasmet e saj…

Artistja me pamje nga deti, por të pasmet e saj…

Tallia Storm shkëlqeu gjatë kalimit në tapetin e kuq në Festivalin e Kanës dhe tashme princesha e popit ka vijuar të eksplorojë Francën Jugore duke pushuar në një hotel luksoz, ku kushton 2000 dollarë nata.

18 vjeçarja ka pozuar në pishinën e hotelit, ku shfaqet me  shpinë nga kamera dhe me fytyrë  nga pamja e mrekullueshme.

Sytë e të gjithëve kanë qenë tek të pasmet e saj dhe këmbët e tonifikuara./CityNews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Zyrtari i lartë i BE sot në Tiranë/Me kë u takua dhe mesazhet që dha

Close