Atentat në Velipojë/ Plagosen dy të rinj, arrestohet autori

Atentat në Velipojë/ Plagosen dy të rinj, arrestohet autori

Dy të rinj kanë rënë pre e një atentati mesditen e sotme në qytetin e Velipojës.

Mësohet se të plagosur kanë mbetur Ervin Tahiri 30 vjeç dhe Durim Tahiri 27 vjeç.  Policia ka bërë të mundur arrestimin e autorit, identiteti i të cilit nuk bëhet ende i ditur.

Gjithashtu nuk dihet ende nëse autori ka pasur si qëllim ekzekutimin e dy të rinjve  ose vetëm “paralajmërimin” e tyre.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po heton për të zbardhur të plotë rrethanat.

/CityNews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Mitingu i PS dje në Tiranë/Ish-kryeministri ka një pyetje për Haki Çakon

Close