E trishtë/E ndanë nga këlyshët, shihni çfarë bën panda gjigante

E trishtë/E ndanë nga këlyshët, shihni çfarë bën panda gjigante

Shoqatat që bëjnë thirrje për të mbrojtur të drejtat e kafshëve kanë nxjerrë pamje filmike që tregojnë pamjet e një pande gjigande femër, teksa çjerr muret dhe godet fort derën e kafazit pasi e kanë ndarë nga këlyshi i saj në një kopsht zoologjik.

Pamjet janë marrë në Kopshtin Zoologjik Kombëtar Smithsonian në Uashington, SHBA./bota.al

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Del regjistrimi tronditës. Senatori republikan: Trump është paguar nga Putini

Close