Foto Dite/Zbulohet fansi kryesor i Lulzim Bashës

Foto Dite/Zbulohet fansi kryesor i Lulzim Bashës

Kreu demokrat, Lulzim Basha, është ngujuar prej 89 ditësh në “Çadrën e Lirisë”, duke kërkuar zgjedhje të lira e të ndershme.

Nga çadra, Basha ka fituar jo pak, jo vetëm në betejën kundër qeverisë, por edhe brenda partisë së tij. Ai ka fituar fansa të shumtë, jo vetëm në radhët e qytetarëve, por edhe brenda eksponentëve të PD.

CityNews ka siguruar një fotografi, ku shfaqet këshilltari i PD në Bashkinë e Tiranës, Leonard Olli, shumë pranë Bashës, duke e përqafuar dhe kujdesur për të.

Olli dyshohet se s’ka qenë fans i kreut demokrat, por kohët e fundit Lulzim Bashën e ka idhullin e tij shpirtëror. Megjithëse, Basha është më i vogël në moshë se Olli, ky është rasti kur të mëdhenjt duan të vegjlit./CityNews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Titulli kampion i Spanjës “vuloset” sot / Reali tenton parakalimin në Vigo

Close