Fotoja e”zjarrtë” e aktores ka çmendur të gjithë fansat

Fotoja e”zjarrtë” e aktores ka çmendur të gjithë fansat

Laverne Cox  sapo ka hedhur një hap të rëndësishëm në karrierë me sezonin e parë të shoë-t”Orange is the New Black”, që do të fillojë në më pak se një muaj.

Bukuroshja 32 vjeçare, e cila luan rolin e Sophia Burset në serialin Netflix, ka çmendur gjithë fansat dukerpostuar një foto shume seksi me të brendshme transparente.

Laverne mbante veshur një body të zi, tërësisht tyl që i tregonte dhe pjesët intime, por ishte kujdesur që të paktën gjoksin ta mbulonte me flojët e gjatë./CityNews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Ish-ministri i PD kritikon Lulzim Bashën/Çfarë nuk bëri me inteligjencë

Close