Ndërron jetë kandidati për deputet

Ndërron jetë kandidati për deputet

Këtë të premte ka ndërruar jetë ish – deputeti dhe kandidati për deputet nga radhët e Lidhjes Demokrate të Kosovës (LDK) për zgjedhjet e 11 qershorit, Agim Kikaj.

Kikaj dyshohet se ka pësuar një atak në zemër që i ka marrë jetën.

Lajmin e kanë bërë të ditur kolegët e tij nga LDK.

“Klan Kosova” bën me dije se Kikaj ka qenë pjesë e mbledhjes së Këshillit të Përgjithshëm të LDK-së e cila u mbajt mbrëmjen e së mërkurës.

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Trazirat në Kuvend/ Gazetarët e rrahur do dëshmojnë në Prokurori

Close