Rama batuta me Zamira Kitën/Tek ajo më rrinin sytë!

Rama batuta me Zamira Kitën/Tek ajo më rrinin sytë!

Kryeministri Edi Rama ndodhet pasditen e sotme në qytetin e Korçës, ku po zhvillon një takim me gratë dhe vajzat.

Në fillim të fjalës së tij, rama ftoi në skenë e ngritur për takimin aktoren Drejtoreshën e Teatrit të Korçës, Zamira Kitën.

Në një bisedë të shkurtër me të, nuk munguan batutat e kryeministrit, i cili nuk nguroi të tregonte se si e kishte njohur Zamirën.

“Kjo është korçarka e parë që kam njohur në jetë. Ishte pak më lart se unë, po më rrinin sytë tek Zamira. Asnjëherë nuk u afruam deri sa na afroi Partia Socialiste”, tha Rama.

Ndërsa vetë aktorja i shoqëroi me të qeshura batuat e kryeministrit./CityNews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Pronarë mediash trafikantë droge/Rakipi: Kanë ndërruar emër e mbiemër

Close