Upsss…artisten e kapin atje ku s duhet

Upsss…artisten e kapin atje ku s duhet

Mariah Carey u vu përballë një situate mjaft të sikletshme, teksa ishte duke shkuar për të ngrënë pica me dy fëmijët e saj.

Ylli 47 vjeçar mbante veshur  një palë streçe shumë të ngushta dhe të tejdukshme, që i kanë treguar pak më  tepër seç duhej.

Paparacët kanë arritur të kapin në foto momentin kur këngëtares së hitit “Hero” i duken vijat e të  brendshmeve.

Megjithatë Mariah nuk është shqetësuar shumë, madje nuk ka ndaluar së qeshuri për asnjë moment gjatë  gjithë darkës./CityNews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Vetëvritet këngëtarja e njohur (Emri-Video)

Close