Buzeqeshja e mrekullueshme dhe trishtimi i thellë i “Gylserenit” (Foto)

Buzeqeshja e mrekullueshme dhe trishtimi i thellë i “Gylserenit” (Foto)

Nurgul Yesilcayy, e cila njihet për rolin e saj në serialin “Fate të kryqëzuara”, me emrin “Gylseren”, është njëra nga aktoret më të njohura të serialeve turke, falë roleve të cilat i realizon për mrekulli.
Pak kohë më parë u përfol për skena nudo të realizuara në kuadër të një serie tjetër, e që pamje të tilla ishin padyshim bujë e madhe mediale, aq sa edhe u komentuan jashtëmase nga ndjekësit e saj, transmeton kosovarja.

Megjithatë tek “Fate të kryqëzuara”, Gylsereni është e vetmja nga personazhet e shqueshme për trishtimin e thellë,i cili ia ekslipson buzëqeshjen e mrekullueshme.

Postimi i fundit i të famshmes, Nurgul Yesilcayy, e shfaq atë tejet të freskët dhe krejtësisht natyrale, ashtu siç nuk ngurron të shfaqet shpesh-herë falë fizikut të saj mbresëlënës dhe buzeqeshjes se mrekullueshme.

  1. muhamet qeflliu 21/06/2017, 22:50

    ja dhe kjo kazakja “turke”

    Reply

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Drejtoresha e Teatrit në Korçë vjedh lekët e tenderit/ S’le miting të PS pa shkuar

Close