Edhe këngëtari amerikan Chris Brown infektohet nga “virusi” LSI (Foto)

Edhe këngëtari amerikan Chris Brown infektohet nga “virusi” LSI (Foto)

Këngëtari i famshëm amerikan, Chris Brown, ka pozuar në një foto bashkë me një person tjetër, duke mbajtur flamurin e LSI-së.

Fotografia është postuar në profilin zyrtar të LSI-së në fcb, e shoqëruar edhe me një mesazh. Fotoja ka bërë bujë në rrjetet sociale.

Ja mesazhi:

“Edhe yjet botërore e dinë që LSI është forcë e parë dhe e paparë. Këngëtari i famshëm Chris Brown i bashkohet Uraganit LSI. E mirëpresim në Tiranë, në festën tonë të fitores, më 25 qershor”.

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Raport i APPA: Ne parlamentin e ardhshëm asnjë drejtues i FRESSH dhe FRPD

Close