Foto e ditës/ Një koment për garën për kryetar të PD

Foto e ditës/ Një koment për garën për kryetar të PD

Gazetari Armir Shkurti ka komentuar garën aktuale që po zhvillohet brenda Partisë Demokratike. Përmes një fotoje të postuar në rrjetet sociale, ai ka shprehur mendimin e tij në lidhje me kandidimin e Eduart Selamit.

Sipas tij, kjo kandidaturë është vetëm për t’i shërbyer Bashës që të zgjidhet edhe një herë si kryetar i kësaj force politike dhe e gjithë pjesa tjetër është fallso, duke filluar që nga mosdorëheqja e kryetarit të vetëngrirë.

Në foto duken dy persona të cilët kanë drejtuar gishtat të qeshur drejt njëri-tjetrit, që në këtë rast simbolizojnë dy kandidatët e vetëm për kreun  e PD, Basha dhe Selami./CityNews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Duhet një b*thë për kryetar PD – je! Nga Armir SHKURTI

Close