Aksidenti i Rakipit/Vjen reagimi i parë nga LSI, si e komenton ish-ministri

aqif-rakipi-680x365_c
Aksidenti i Rakipit/Vjen reagimi i parë nga LSI, si e komenton ish-ministri

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka reaguar për aksidentin e ndodhur sot, ku u përfshi deputeti i PDIU, Aqif Rakipi.

Në rrjetet sociale, Manjani shkruan se aksidentet janë trauma fatkeqe që i ndodhin kujtdo. Më tej, ai shton se kjo traumë nuk i “urohet” askujt, as hasmit.

“Aksidentet janë trauma fatkeqe që i ndodhin kujtdo! Edhe njerëzve që merren me politikë! Nuk i “urohet” askujt kjo traumë, as hasmit!”, shkruan Manjani./CityNews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Artikull i Rekomanduar:
ilir meta 111
Zbulohet ku është “fshehur” Ilir Meta/Presidenti harron hallet e qytetarëve dhe … (Foto)

Close