Aktorët të cilët janë paguar me pothuajse asgjë në rolet e tyre më të arrira

Aktorët të cilët janë paguar me pothuajse asgjë në rolet e tyre më të arrira

Pagat e aktorëve të Hollivudit zakonisht vlerësohen me miliona dollarë për një film. Por ngdonjëherë yjet bien dakord të punojnë dhe për asgjë nëse ata janë të interesuar në skenar ose duan të fitojnë përvojë nga një regjizor i shquar. Ose, ndoshta, karriera e tyre është vetëm fillimi, dhe ata duhet të pranojnë kushte të pafavorshme.

Këtu do të gjeni pagat qesharake të disa prej aktorëve të Hollivudit në filmat e tyre më të mirë./CityNews

 

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Shefi i zjarrfikësve jep lajmin e frikshëm/ Edhe 1 muaj betejë më zjarret

Close