Foto/Modelet më të bukura të Europës për 2017-ën

Foto/Modelet më të bukura të Europës për 2017-ën

Europa shquhet për femra të bukura.

Disa nga ato janë bërë të famshme në të githë botën falë aftësive në modeling.

Shfletoni galerinë dhe shikoni disa nga modelet më të bukura për vitin 2017.

 

  • 1-Barbara Palvin , Hungari
  • 2-Nina Agdal, Danimarkë
  • 3-Jourdan Dunn, UK
  • 4-Edita Vilkeviciute, Lituani
  • 5-Anja Rubik, Poloni
  • 6-Daria Werboëy, Ukrahinë
  • 7-Doutzen Kroes, Hollandë
  • 8-Constance Jablonski, Francë
  • 9-Sara Sampaio, Portugali
  • 10-Clara Alonso, Spanjë/CityNews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Sulmuesi Alijev nuk firmos me Kukësin / Arsyeja është e papranueshme

Close