Foto/Pozicionet e të fjeturit gjumë kur je shtatzanë

Foto/Pozicionet e të fjeturit gjumë kur je shtatzanë

Të gjesh rehat gjatë natës është punë e vështirë. Por kthehet në mission të pamundur kur je shatzanë.

Stomaku bëhet më i madh, shpina juaj lodhet dhe në fund të ditës fillojnë dhimbjet.

Dhe në vend që të mundoheni të flini sa më shumë , ne ju tregojmë pozicionet më të mira të gjumit për ju dhe bebin tuaj./CityNews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Foto/10 vendet që duhet të vizitoni përpara se të zhduken

Close