Interi e mbyll fazën përgatitore me fitore / Mposht 1-0 Betisin (VIDEO)

Interi e mbyll fazën përgatitore me fitore / Mposht 1-0 Betisin (VIDEO)

Ashtu siç të gjithë prisnin, Interi e ka mbyllur fazën përgatitore me fitore. Ekipi zikaltër sot fitoi 1-0 kundër Betisit në Leçe. Takimi u vendos nga penalltia e sulmuesit Mauro Icardi, i cili nuk i fali spanjollët.

Ky qe suksesi i pestë radhazi për lojtarët e trajnerit Luciano Spalletti në miqësore. Takimi nuk ka qenë spektakolar dhe është kushtëzuar nga kushtet e vështira të fushës. Ka debutuar me fanellën e Inter Dalbert, braziliani i sapo blerë nga Nice.

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Doni të jeni të pasur?/ Ja çfarë duhet të studioni

Close