Rama zbulon një sekret të Zahos!/Po shijojnë perëndimin, por … (Foto)

Rama zbulon një sekret të Zahos!/Po shijojnë perëndimin, por … (Foto)

Kryeministri Edi Rama duket të jetë tepër i apasionuar pas djalit të tij të vogël, Zahos. Ai publikon shpeshherë foto në rrjetet sociale, ku shfaqet me të birin, duke shijuar pushimet ose natyrën, por që deri më tani nuk i aka treguar fytyrën.

E megjithatë, në foton më të fundit, ku i pari i qeverisë është me Zahon e vogël, duke shijuar një perëndim dielli, ai zbulon padashur dhe një detaj të rëndësishëm.

Që të dy kanë veshur bluza të bardha dhe tuta të zeza, ndërkohë që pas kokës së Zahos bie në pah një llastik, i cili zakonisht përdoret për të mbajtur syzet te fëmijët e vegjël.

Sigurisht që kjo nuk është diçka shumë problematike, por ndoshta është arsyeja pse Rama nuk e tregon fytyrën e Zahos, duke qenë se ai është edhe i mitur./CityNews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Dembele drejt Barcelonës / Xavi gjen pikën e dobët të mesfushorit

Close