VIDEO: Casemiro i pamëshirshëm / I tregon vendin edhe Ronaldos

VIDEO: Casemiro i pamëshirshëm / I tregon vendin edhe Ronaldos

Pas një goli dhe një tjetër performance spektakolare në Superkupën e Europës, mesfushori Casemiro tashmë ka fituar autoritet te Real Madrid.

I fortë fizikisht dhe shumë i ashpër në ndërhyrje, braziliani ndihmon shumë skuadrën, por po bëhet lider. Ai nuk do t’ia dijë për askënd. Shihni çfarë ka bërë në stërvitje: nuk pyet as për yllin e ekipit, Cristiano Ronaldo.

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Një gjë është e sigurt, këta yje të Hollivudit nuk i keni parë kurrë kështu

Close