Videoja e ujërave të zeza të Sarandës/ Turistët përshëndesin Edi Ramën

Videoja e ujërave të zeza të Sarandës/ Turistët përshëndesin Edi Ramën

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar në rrjetet sociale videon e skandalit që ka ndodhur në plazhin e Sarandës.

Pas Ksamilit, edhe Saranda u “mbyt” nga ujërat e zeza dhe me këtë video, sipas Berishës, turistët përshëndesin Edi Ramën.

“Turistet ne Sarande pershendesin Edvin Kristaq Ramen me:

Videon e ujerave te zeza te Sarandes!

Te dashur miq, pas Ksamilit, deti i kaltert i Sarandes u ngjyros me ujerat e zeza apo ngjyrat e shtetit te Norieges si kurre ndonjehere ne nje sezon turistik tjeter!Kjo eshte video qe pushuesit i derguan si urim nga Saranda Edvin Kristaq Rames. Sb”, shkruan Berisha./CityNews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Vetting-u, DSIK kërkesë Prokurorisë për skanimin e figurës së gjyqtarëve

Close