Zbulohet emri/Kush ësht 54-vjeçari që u shtyp për vdekje nga deputeti i PDIU

Zbulohet emri/Kush ësht 54-vjeçari që u shtyp për vdekje nga deputeti i PDIU

Detaje të reja janë zbardhur nga aksidenti i ndodhur sot, ku u përfshi deputeti i PDIU, Aqif Rakipi.

Deputeti shtypi për vdekje një 54-vjeçar, ndërsa është zbuluar dhe identiteti i këtij të fundit.

Mësohet se ka mbetur viktimë shtetasi Seit Sorra, banues në Kashar.

Pak më parë, Policia e Shtetit sqaroi se po kryhen të gjitha procedurat ligjore mbi aksidentin./CityNews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
KLSH, kamzhiku korruptiv i Bujar Leskajt

Close