2 vjet me ty, sa shumë sfida e dashuri!/ Vesa Luma i dedion mesazhin e ëndrrave Big Bastës

2 vjet me ty, sa shumë sfida e dashuri!/ Vesa Luma i dedion mesazhin e ëndrrave Big Bastës

Dy prej këngëtarëve më të dashur për publikun shqiptar Vesa Luma dhe Big Basta kanë përmbushur 2 vjetorin e tyre të kurorëzimit të dashurisë në martesë.

Ka qenë vetë Vesa që përmes një mesazhi në rrjete sociale i ka shkruajtur disa rreshta dashurie bashkëshortit të saj dhe djalit Lian.

“Sot 2 vjet ,kurorëzuam dashurine tone ❤️@bigbastaofficial! 9 muaj me pas,erdhi ne jete mrekullia jone Lian,i cili na ktheu permbys cdo perceptim per jeten! Sa shume sfida erdhen pastaj..,buzeqeshje,lot,gezim,shprese te gjitha..per kaq pak kohe…
Nuk di te shpreh me fjal sa krenare jam per ty ,qe po ma deshmon dita dites se sa e cmuar eshte familja per ty❤️! Te dua shume!”,- shkruan Luma. /Citynews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Festivali i filmit në Venecia

Close