Çudia në Vlorë/ Burri sherr me gruan pasi i kërkonte të lahej më shpesh

Çudia në Vlorë/ Burri sherr me gruan pasi i kërkonte të lahej më shpesh

Dy persona, burrë e grua nga qyteti i Vlorës kanë përfunduar në polici pasi janë rrahur me njëri-tjetrin.

Këtë lajm e ka raportuar gazetari i Vlorës në emisionin e mëngjesit “Aldo Morning Show”.

Sipas tij burri i kishte kërkuar gruas të lahej më shpesh pasi mbante erë të keqe.

Kjo ka nervozuar gruan që ka reguar keq duke e goditur.

Pas kësaj ka reaguar edhe bashkëshorti dhe të dy kanë përfunduar në polici për të treguar ngjarjen.

Por historia duket se nuk përfundon me kaq, pasi edhe punonjësit e policisë në makinë nuk janë ndjerë mirë nga era e keqe që binin trupat e dy të shoqëruarve. /Citynews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Lajmi i fundit/ Treni Tiranë-Durrës përplas për vdekje kalimtarin

Close