Depiloi këmbët/ Ylli i Realit pëson infeksion dhe humb ndeshjen e Champions League

Depiloi këmbët/ Ylli i Realit pëson infeksion dhe humb ndeshjen e Champions League

marko

Një ngjarje e çuditshme dhe e pazakontë është raportuar nga mediat spanjolle pasi një nga yjet e Realit të Madridit ka pësuar infeksion nga depilimi i këmbëve.

Bëhet fjalë për futbollistin që ka shkëlqyer në pak muaj në sajë të aktivizimit nga Zidane.

Marko Asensio do të mungojë në ndeshjen e sotme kundër APOEL Nicosia-s pasi në këmbët e tij ka patur infeksion për shkak të depilimit.

21-vjeçarit do t’i duhet të qëndrojë të paktën 3 ose 4 ditë pa vrapuar në fushat e blerta.

Drejtuesit e Realit shpresojnë që të kthehet sa më shpejt në formë.

/Citynews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Aksident i rëndë në Gjirokastër/ 5 të plagosur në gjendje kritike

Close