Foto/ Çfarë po kërkon Kylie ?

Foto/ Çfarë po kërkon Kylie ?

Kur dikush poston pafund foto të tijat apo sajat në rrjetet sociale është lehtësisht e dallueshme të dallosh se një trend i caktuar qarkullon në të gjitha këto foto. Mund të jetë një kënd, drita apo një pozë.

Ashtu si modelet kanë pozën apo pamjen e tyre unike dhe specifike, po ashtu dhe blogeret apo yjet e reality show kanë shprehjet e tyre të fytyrës apo pozat e veçanta.

Por me siguri askush nuk është kaq i dukshëm në përsëritjen e pozave sa Kylie Jenner.

Shumica e selfieve të saj duken të njëjta dhe ajo gjithashtu përdor të njëjtat poza në shumë prej fotove të saj. Shumica e selfies saj duken saktësisht të njëjta, dhe ajo gjithashtu përdor të njëjtat paraqesin pa pushim.

Një nga pozat e saj më të zakonshme e cila gjithashtu ka tërhequr vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj në rrjetet sociale është poza ku 20 vjeçarja duket se mban sytë poshtë.

Nuk e dimë nëse Kylie po përpiqet të japë një mesazh të caktuar, ka turp të pozojë duke parë kamerën apo vërtetë ka humbur diçka në tokë.

Këtu do të gjeni një koleksion të fotove të Kylie Jenner e cila pozon sikur të jetë duke kërkuar diçka./CityNews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Prishja e Kompleksit “Jon”/ Pronarët dhe investitorët çojnë çështjen në Strasburg

Close