Foto/ Ja përse Grinlanda është vendi më i bukur në botë

Foto/ Ja përse Grinlanda është vendi më i bukur në botë

Edhe pse Daniil Korzhnov është fizikant nga profesioni, ai është një artist nga natyra.

Ai shpik dhe ecën në vendet më të bukura në botë në të njëjtën kohë.

Këtë herë, Grinlanda u bë fokusi i vëmendjes së tij. Për shkak të vendndodhjes së saj, Grinlanda është e mbuluar me akull.

Ajo u ofron fotografëve mundësinë për të marrë fotografi absolutisht fantastike të luginave në lulëzim dhe sfondet e majave të mbuluara me borë.

Këtu do të gjeni fotografitë fanatstike të cilat  e bëjnë Grinlandën një vend marramendës për t’u vizituar./CityNews

 

 

 

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Bayern ka një tjetër Toni Kroos në ekip / E zbulon Ribery

Close