Foto/ Të vishesh si Kate dhe Charlotte

Foto/ Të vishesh si Kate dhe Charlotte

Më 2 maj 2015, një anëtare e re iu bashkua familjes mbretërore. Princesha Charlotte e Kembrixhit u bë menjëherë e fmshme dhe ka qenë e tillë që nga dita që ajo ka lindur se deri më sot, është një nga fëmijët më të njohur në botë.

Pas nënës së saj, Kate Middleton, dukeshë e Kembrixhit, Charlotte ka një stil të mrekullueshëm. Dhe si një çift, kjo nënë dhe vajzë janë të pandalshme.

Pra, le të hedhim një vështrim në dy vitet e fundit të momenteve më të mira të stilit nga nëna dhe vajza mbretërore./CityNews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Denoncimi i gazetarit/Drejtori i Policise Gjirokaster, aksidentoi nje person dhe iku nga vend ngjarja

Close