Foto/ Vajzat që u përpoqën të shisnin virgjërinë online

 Foto/ Vajzat që u përpoqën të shisnin virgjërinë online

Gjithkush e imagjinon “herën e tyre të parë” si një moment magjik, romantik me dikë shumë të veçantë, apo jo?

Të paktën kështu e bëjnë shumë njerëz, apo filmat romantik të Hollivudit që jemi mësuar t’i shohim kaq shpesh.

Megjithatë kjo ide nuk qëndron për shumë njrëz.

Disa njerëz përfundojnë duke e bërë atë me dikë që nuk i pëlqen më vonë. Disa njerëz e kuptojnë se nuk ishin ende gati për të humbur virgjërinë e tyre. Dhe disa të tjerë nuk e vrasin mendjen fare për këtë temë.

Disa vajza në internet duket se kanë një qasje komplet tjetër ndaj “herës së parë” apo humbjes së virgjërisë.

Quhet “v-auction”, dhe në internet, duket se është bërë gjithnjë e më i zakonshëm gjatë dy dekadave të fundit.

Vajzat përpiqen të fitojnë të holla duke shitur virgjërinë e tyre në internet. Kushdo që është i gatshëm të paguajë shumën marramendëse i premtohet virgjëria e ofrueseve.

Këtu do të gjeni fotot e vajzave të cilat u përpoqën të shisnin virgjërinë e tyre në rrjet./CityNews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Çudia në Vlorë/ Burri sherr me gruan pasi i kërkonte të lahej më shpesh

Close