Foto/ Vipat që kanë linjën e tyre të veshjeve

Foto/ Vipat që kanë linjën e tyre të veshjeve

Shumë personazhe të njohur i janë futur botës së modës, por vetëm disa prej tyre janë marrë seriozisht dhe kanë pasur sukses. Rroba të brendshme, sportive, klasike duhet thënë se rrobat e tyre pëlqehen shumë. Me profesione të ndryshme, aktorë, muzikantë mesa duket këta personazhe duan ta provojnë veten e tyre në dimensione të tjera.

Ne kemi sjellë disa nga yjet e hollivudit dhe të muzikës në botë të cilët ja kanë dalë të kenë sukses me linjën e tyre të rrobave. Hidhini një sy këtyre personazheve./CityNews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Arjan Çani parashikon qeverinë e Ramës/ Do të jetë 16 vjet

Close