Fotot provokuese të Chrissy Teigen të cilat do të bënin çdo mashkull të binte në djersë

Fotot provokuese të Chrissy Teigen të cilat do të bënin çdo mashkull të binte në djersë

Chrissy Teigen është një nga yjet më seksi të Hollivudit.

Sigurisht në Hollivud, ka dhe shumë zonja të tjera të bukura, por gruaja që ka vjedhur zemrën e John Legend, gjithashtu ka vjedhur dhe zemrat e të gjithëve.

Nga të qenit nënë e dedikuar ndaj familjes dhe vajzës së saj Luna, e deri duke bërë gatimet apo përkujdesur për shtëpinë, Chrissy është me të vërtetë shumë e mirë në gjithçka.

E ndonëse është një nënë shumë e mirë dhe një bashkëshorte e adhurueshme ajo është një modele me forma të cilat ngjallin jo pak zili.

Këtu do të gjeni fotot më të nxehta të Chrissy Teigen nga të cilat zor se do t’i hiqni sytë./CityNews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Jim Carrey shqetëson të gjithë me intervistën e çuditshme

Close