Lajmi i fundit/ Treni Tiranë-Durrës përplas për vdekje kalimtarin

Lajmi i fundit/ Treni Tiranë-Durrës përplas për vdekje kalimtarin

Një person ka humbur jetën pasi është përplasur nga treni i linjës Tiranë-Durrës.

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur rreth orës 15:10 në Sallmonë pranë nënkalimit hekurudhor.

Viktima është shtetasi F.H 52-vjeç, banues në Sukth.

Edhe pse është transportuar në spital ai ka humbur jetën nga plagët e marra si pasojë e goditjes.

Mashinisti ndodhet në vendngjarje dhe do të shoqërohet në ambientet e Komisariatit të Policisë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. /Citynews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Basha mashtroi Shkodrën për deputetët/ Kreu i shoqatës së ish-të përndjekurve shpërthen ndaj liderit demokrat

Close