Ndeshja Spanjë-Shqipëri / Nuk do ta besoni sa kushtojnë biletat

Ndeshja Spanjë-Shqipëri / Nuk do ta besoni sa kushtojnë biletat

Kjo ishte disi e papritur. Sot, Federata Spanjolle e Futbollit ka publikuar çmimet e biletave për ndeshjen kualifikuese për Kupën e Botës, Spanjë-Shqipëri, që do të luhet në Alikante, më 6 tetor (20.45). Siç njoftohet në sajtin zyrtar, biletat do të dalin në shitje më 21 shtator dhe çmimet janë realisht të ulëta, 20- 60 euro. Nuk diskutohet se, përveçse online, biletat do të shiten edhe në qytet, deri në orët para ndeshjes.

Ndërkohë, do të shiten edhe paketa familjare. Pra, me 80 euro mund të shkojë në stadium një familje me 4 persona.

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Reagimi i kryetarit të ZGJIDHJA, Koço Kokëdhima për ish-ministrin e brendshëm, Saimir Tahiri

Close