Refresh Kthehu

INSTALO APLIKACIONIN E CITYNEWS

7 responses

 1. Ndoc Sukaj
  16/09/2017

  Mire z.Kastriot. Nese keto jane te verteta kontributi juaj eshte per ,,Medalje Ari,, Megjithate nese do te kishim shtetin e se drejtes qe donte te ndertonte Blushi… neburg me keto ,,zbulime,, do te shkonte ….dikushi.

  Reply

 2. Bake
  16/09/2017

  E mo byrazer…me tere kete artikull te mbushur me shpifje dhe fantazi te shfrenuar po te ishe ketej nga nga USA do e merrje nje denim ose gjobe te majme nqs Olta do te te hidhte ne gjyq.
  Te ka ikur “kapacka” fare o Kaci…po me vjen keq per ty

  Reply

  • Agush
   21/09/2017

   E mor Bake, paske marrë me vete në Amerikë mentalitetin oriental. Nuk trembet kush nga fjala aty jo. Vetëm robërit komuniste në shpirt tremben nga argumentet që truri i tyre vocërrak nuk arrin ti rrekë siç duhet

   Reply

 3. almand
  16/09/2017

  KJO ESHTE PAK. S’keni degjuar gje akoma. Ato qe i kane bere komunistet shqiptareve , pas disa vitesh do te cudisin boten. I vrane, i lane ne pragun e urise , i izoluan , i torturuan per 45 vjet, i vodhen, i vrane , i mashtruan , i skllaveruan keto 25 vjet. Shikoni firmat ata i ben, Gerdecin Delijorgji, 21 Janarin ata per 700 mije kurse keta sipas KLSH kane vjedhur nga arka e shtetit 3 miliard euro dhe i perdoren per droge, dhe kete se ve re askush , qe eshte me keq se firmat piramidale .Populli me idiot ne bote. qe i pelqen ta vrasin, ta vjedhin, tja shesin femijet si prostituta si Roshi qe dilnin dhe therrisnin” Duam Roshin, duam Roshin”.

  Reply

 4. Sindi
  16/09/2017

  Sa i ulet Po keq me ble roba ke ai butik aty ishte Edi se nuk mund te mar avionin e me ik te blej cfar te doj. Pse ushqen veten me genjeshtera ky robi sa gazetari e ulet..,

  Reply

 5. Leka
  16/09/2017

  Të lumtë Kastriot Myftaraj

  Reply

 6. Nesti
  17/09/2017

  Faleminderit zoti Kastriot se vetem ju jua nxirrni bojen maskarenjeve hajdutave te pabesve

  Reply

Lini një koment

 

 

 

INSTALO APLIKACIONIN E CITYNEWS

Shko në Fillim