Paul Walker do mbushte 44 vjeç sot/ Dhe fondacioni i tij akoma vazhdon

Paul Walker do mbushte 44 vjeç sot/ Dhe fondacioni i tij akoma vazhdon

Kur Paul Walker na la në nëntor 2013, askush nuk tha nëse  ishte shumë shpejt.

I famshëm për rolet e tij në ekskluzivitetin Fast and Furious, do të dukej, pas lëshimit të fundit të serisë, se ai ende nuk është harruar.

Vin Diesel, i cili luajti së bashku me Walker përdori  Instagramin  për të kujtuar mikun e tij në këtë ditë. Ai shkruan se Paul do ishte krenar nëse do ishte këtu për të parë rrjedhën që filmi ka marrë.

Fondacioni Paul Walker, i nisur nga vajza e tij Meadow, ka deklaratën e thjeshtë të misionit “Bëni mirë” dhe pasqyron pasionin e tij për oqeanet, kafshët, njerëzit dhe “vullnetin e mirë spontan” të tij.

Fondacioni ndihmon duke “fuqizuar gjeneratat e ardhshme duke ofruar të ardhura, mundësi studimi dhe akte spontane të vullnetit të mirë”./CityNews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Nje tjeter pacient komplikohet nga anestezia ne spital

Close