Përndiqte dhe kërcënonte 54-vjeçaren/ Arrestohet durrsaku

Përndiqte dhe kërcënonte 54-vjeçaren/ Arrestohet durrsaku

Policia e Durrësit ka arrestuar një person pasi përndiqte gjatë gjithë kohës një grua 54-vjeçare.

Shtetasi Armando Tirana, 51 vjeç, me banim në Durrës, ka kërcënuar ofenduar dhe e ka përndjekur në vazhdimësi shtetasen  F.H. 54 vjeçe, në lagjen Nr. 15.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme për veprën penale” Përndjekja”./CityNews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Depiloi këmbët/ Ylli i Realit pëson infeksion dhe humb ndeshjen e Champions League

Close