Vendet e braktisura që do të donit t’i vizitonit

Vendet e braktisura që do të donit t’i vizitonit

Në këto foto do të gjni vendet e braktisura ntë shpërndara në cpa të ndryshëm të planetit tonë.

Ato janë vendet më të frikshme por dhe më emocionuese në të njëjtën kohë.

Kombinimi i adrenalinës dhe rrezikut në këto foto ngjall disa ndjenja kontradiktore, keni frikë të shikoni, por ju nuk mund t’i hiqni sytë nga ato.

Mënyra se si natyra mund t’i bëjë njerëzit të duken sikur ata janë asgjë, ju bën të mendoni për parëndësinë tuaj në botë./CityNews

 

 

 

 

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Nga Genti Malko*/ Luli nuk bëhet dot një tjetër burrë

Close