Video/ David Beckham i jep ‘një mësim të mirë’ të bijës

Video/ David Beckham i jep ‘një mësim të mirë’ të bijës

David Beckham duket se është shumë i gatshëm t’i kalojë talentin e tij në sport të gjithë fëmijëve të tij, përfshirë dhe vajzën e tij të vetme, 6 vjeçaren Harper.

Ditën e djetshme, babai krenar, ndau një numër videosh në profilin e tij në rrjetet sociale duke i dhënë vajzës së tij mësimet e para të futbollit, dhe rezultatet ishin të adhurueshme.

Në viedon e pare mund të shihet Harper dhe David teksa ecnin për dore në park, teksa vogëlushja triblonte topin.

David shkruante : “Dikush është gati për mësimin e saj të pare të futbollit”./CityNews

Someone’s ready for her first football lesson ❤️ ⚽️

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on

❤️❤️❤️❤️❤️❤️⚽️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Oh My

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Foto/ Portretet e rralla të Marilyn që askush nuk i ka parë

Close