Zbulohet lista/ Ja kush janë 10 bosat më të pasur në Shqipëri

Zbulohet lista/ Ja kush janë 10 bosat më të pasur në Shqipëri

Instituti Europian Pashko, pjesë e Iniciativës Europiane për Edukim ka publikuar sot listën e 10 njerëzve super të pasur në vendin tonë.

Lista është përpiluar referuar vitit 2016-të.

Studimi bazohet në të dhënat e deklaruara në QKB.

Në bazë të analizës më poshtë është renditja e 10 më të pasurve.

/Citynews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Përndiqte dhe kërcënonte 54-vjeçaren/ Arrestohet durrsaku

Close