Amerikanët janë më të fiksuar me Apple nga se mendonit

Amerikanët janë më të fiksuar me Apple nga se mendonit

Produktet Apple mesa duket kanë një sukses të madh dhe shiten sapo dalin në treg. Sipas një studimi që është kryer në Amerikë, 64% e njerëzve zotërojnë një produkt Apple në duart e tyre.

Kjo është shokuese për konkurencën Samsung.

Dhe nëse janë të varfër, amerikanët kanë në duar e tyre të paktën një produkt me logon e Apple. Tani që doli IPhoneX rradhët janë bërë të gjata dhe njerëzit mezi presin të kenë në dorë një të tillë./CityNews

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Komediani i njohur pyet njerëzit për ‘Porg’/ Përgjigjet janë qesharake

Close