Blogerja fiton famë/ Është binjake me Rihannën

Blogerja fiton famë/ Është binjake me Rihannën

Nëse mendoni se kjo në foto është Rihanna, e keni gabim. Është blogerja Andele Lara, nga Boston, vajza e re e cila është e njohur në Instagram për shkrimet e saj rreth bukurisë, makeupit, fashion, luleve e çdo gjëjë të bukur.

Në rrjetin social Instagram ajo ka 72,3 mijë ndjekës dhe këto do shtohen sapo njerëzit ta njohin. Ngjason me Rihannën, ikonën e muzikës, fashion dhe bukurisë. Fama e saj është rritur për shkak të kësaj dhe falë Rihannës./CityNews

gettyimages-852587072-1507725919 3 2 1

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Yjet e ekranit që ishin ‘shumë të shëmtuar për në Hollywood’

Close