Ekskluzive/Jep dorëheqje një tjetër drejtor i rëndësishëm i LSI

Ekskluzive/Jep dorëheqje një tjetër drejtor i rëndësishëm i LSI

Një tjetër drejtor i Lëvizjes Socialiste për Integrim ka dhënë dorëheqjen nga posti që mban.

Nga burime zyrtare CityNews mëson së Julian Beqiraj ka dhënë dorëheqjen nga posti i Drejtorit të Përgjithshëm të Agjencisë Kombëtare të Mjedisit. Vendimi i Beqirajt është marrë pasi kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar largimin e të gjithë militantëve të LSI nga administrata.

Para se të presë shkarkimin nga Rama, Beqiraj ka preferuar të japë vetë dorëheqjen./ CityNews

 

  1. Me djale te keq dhe me gjobaxhi s ka pas. I griu kompanite me gjobat e lejeve te mjedisit. Ka hap vete dhe kompani per trajtimin s mbetjeve spitalore ne shijak.

    Reply

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
“Mbappé është më profesional se Messi” / Kjo deklaratë ishte e papritur

Close