Foto dite/ Çfarë diskuton Aleksandër Frangaj me Fahriun?

Foto dite/ Çfarë diskuton Aleksandër Frangaj me Fahriun?

Pronari i televizionit Klan, Aleksandër Frangaj, ishte i pranishëm në festën e organizuar nga televizioni News24, në 15 vjetorin e themelimit të tij.

Diçka që mbeti jashtë vëmendjes mediatike krahas qëndrimit krah për krahu të Presidenti Meta me kreun e Kuvendit Gramoz Ruçi, ishte edhe qëndrimi kokë më kokë i Aleksandër Frangajt me Fahri Balliun dhe djalin e këtij të fundit, deputet në Kuvend, Klevis Balliu.

Thua çfarë të kenë qenë duke biseduar Frangaj dhe Balliu, që e kanë lënë deputetin punëtor mënjanë? /CityNews

IMG_0829 IMG_0833

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Krimi në Shëngjin/ Policia jep detajet

Close