Foto-Lajm/ King Jong Un flet për ERTV

Foto-Lajm/ King Jong Un flet për ERTV

Në një postim në rrjetet sociale, ish-kryeministri Sali Berisha ka thyer monotoninë e denocimeve të publikuara, duke ndarë me ndjekësit e tij foton e ditës.

Në plotë kuptimin e fjalës na ka sjellë Ramën në formatin King Jong Un të vendosur para mikrofonit të ERTV-së, e cila sipas tij është e vetmja medie jashtë llumit të kazanit mediatik.

Ajo që vihet re është se mbi xhaketë është vendosur një foto e Enver Hoxhës, simbolit të komunistëve, duke treguar se ende nuk është çrrënjosur për aq kohë sa kemi Ramën në pushtet. /CityNews

 

  1. Nard Gallata 30/10/2017, 05:08

    Gallate alla Sale.Sa per Dullen,ai eshte ulur prej kohesh,kembekryq,tek zemra jote o Sale.

    Reply

Lini një koment

Adresa juaj e email nuk do te publikohet.

Read previous post:
Alibeaj sqaron çështjen Zagani/ I sulmuar nga Habilajt, Tahiri dhe Rama

Close